Де можна купити йоркширського тер`єра?

Відео: Дівчинка йоркширський тер`єр

Купівля вихованця - важлива і відповідальна задача, стикатися з якою не раз доводилося багатьом з нас. Одним з її ключових моментів є місце його придбання. На сьогоднішній день ви можете купити йоркширського тер`єра у заводчика, в зоомагазині або на пташиному ринку. Розглянемо переваги і недоліки кожного способу.

Відео: Який одяг купити для йоркширського тер`єра?

Де можна купити йоркширського тер`єра?

Ті, хто хоче завести йорка, в першу чергу, задаються питанням, де можна купити йоркширського тер`єра? Перше місце в рейтингу надійності, на думку більшості собаківників, займає придбання тваринного безпосередньо у заводчика. Пояснюється це, перш за все, тим, що така покупка гарантує вам можливість придбання чистокровного йорка, надає можливість особисто перевірити родовід, а також отримати максимум рекомендацій, пов`язаних з доглядом і утриманням тварини, підготовці до виставок та інших заходів.

Відео: Як вибрати цуценя йоркширського тер`єра? (частина 1)



Собаки, придбані у заводчика, відрізняються кращим станом здоров`я-особини, які мають ті чи інші генетичні відхилення, а також є їх носіями, виключаються з подальшого розведення. Купівля вихованця супроводжується видачею всіх необхідних документів (в тому числі про стан здоров`я, виконаних щеплення і т.д.). Цей спосіб оптимальний також для тих, хто планує зайнятися розведенням або поліпшенням породи.

Чим небезпечна покупка тваринного на пташиному ринку?

Пташиний ринок - найгірше місце, де можна купити йорка. У спеціалізованих магазинах, а також на пташиних ринках ви, безумовно, можете купити вихованця за більш доступною ціною. Цей спосіб прекрасно підійде тим, для кого не є принциповим складу родоводу тварини, і він набуває собаку виключно для домашнього утримання. Найчастіше власники зоомагазинів не мають спеціальної освіти і, тим не менш, часто має можливість контактувати з кінологічними клубами і спільнотами. Здоров`я тварин, що реалізуються магазином, також підтверджується наявними в його розпорядженні документами.

Відео: Купити йоркширського тер`єра в Сімферополі (Крим)

Найвищі ризики пов`язані з купівлею тваринного на пташиному ринку, оскільки продавець несе мінімальну відповідальність не тільки за здоров`я тварини, а й за його племінну приналежність. Набір супроводжуючих тварина документів в цьому випадку мінімальний або відсутній взагалі.



Вивчивши всі достоїнства і недоліки придбання тваринного у заводчика, в зоомагазині або на пташиному ринку, ви завжди зможете зробити правильний вибір, дозволивши собі придбати бажаного вихованця і не розчаруватися у виборі.



Cхоже