Собаки жанни фріске

Ніщо людське не чуже нашим милим зірок. І вони хочуть, щоб удома після роботи їх зустрічали радісним дзвінким гавкотом. Адже всім нам потрібні вірні й віддані друзі.

собаки Фріске

Собаки Фріске - це джек-рассел тер`єр і лабрадор. Другий вихованець з`явився у неї зовсім недавно. Джека-рассела-тер`єра їй подарували друзі. За словами самої Жанни, це був один з найкращих подарунків, тим більше про собаку такої породи вона вже давно мріяла. Однак Лукеш, так звуть маленьку собачку, не став єдиним її другом, а скоріше доповнив собою вже дружну компанію. За рік до цього у Жанни Фріске оселився лабрадор Уіліус, між іншим, родич відомого Коні - улюбленого собаки чинного на сьогоднішній день президента Російської федерації Володимира Володимировича Путіна.

Лукрецій - це повне ім`я маленького Джека-рассела. Він відразу знайшов спільну мову зі старшим товаришем, вони подружилися і радують господиню кожен день. Характери у вихованців різні, кожен в будинку на своїх ролях. Уіліус - це опора Жанни. Дуже розумний пес, практично не завдає клопоту, він ніби розуміє людську мову. Лукрецій, на подив Жанни виявився хоч і маленьким, але цілком норовливим створенням. «Він зовсім не піддається дресируванню», - нарікає Жанна, з ним можна тільки домовлятися, що успішно у них виходить. Компанія з трьох друзів: Жанни, Уіліуса і Лукеш, - виявилася дружною трійцею.

Друзі в надійних руках

«Мої собаки - це моя радість і гордість», - говорить Жанна. Вона дуже переживає через те, що їй доводиться подовгу, часом місяцями відсутні вдома. На періоди гастролей Джек-рассел живе то у її друзів, то у її мами, яка, до речі, обожнює собак. І тільки своїх у неї цілих вісім, а за лабрадором доглядає її водій.

Жанна із задоволенням би брала собак з собою, але і тут вона думає лише про їхні інтереси, адже насправді, часті перельоти - це певний стрес для тварин.

Вона залишає їх в надійних руках тільки з тими, кому може повністю довіряти.



По поверненню додому Фріске, трійця проводить дуже багато часу разом. І незважаючи на тривалу відсутність своєї господині, Джек-рассел-тер`єр Лукрецій і лабрадор Уіліус зустрічають свою господиню відданим гавкотом, ніж доставляють величезну радість Жанні.






Cхоже