Найвірніші і віддані собаки - це дворняги

Про простих дворняг придумано чимало пісень, написано безліч оповідань і романів. Існує думка, що дворняга, підібрана з вулиці, буде віддана своєму рятівникові до кінця своїх днів. Багато кінологи стверджують, що в зв`язку зі змішуванням різних кровей ці безпородні пси має чудове здоров`я і сильний імунітет.

порода дворняга

Поет Сергій Єсенін ставився з глибокою любов`ю до дворовим псам. Він вважав, що такі собаки обділені увагою і турботою, знають всі тяготи вуличного життя, мають воістину людською душею. Ні до однієї породи в світі в художній літературі не ставляться з такою увагою. Про собак, як і про людей, можна сказати, що зовнішність не головне. Адже любимо ми наших вихованців не за лиснючу шерсть і підстрижені пазурі, а за їх відданий погляд і добре серце.

Крім доброго серця і проникливої душі, дворняги, на відміну від породистих псів, володіють прекрасними фізичними даними і відмінним здоров`ям.

здоров`я

Порода дворняга має вроджений сильний імунітет, вона не так схильна до хвороб, як породисті собаки. Кінологи пояснюють це тим, що собаки, які були виведені людиною, на жаль, мають більш слабке здоров`я.

У породистих собак ніжний шлунок, крихкі кістки, а для кожної породи характерні свої захворювання, які минають безпородних собак.

інтелект

У представника будь-якої породи з народження закладено певні здібності і команди, будь то бойові пси або мисливські. Залежно від призначення породи, тварина здатна опанувати спеціальним набором команд і слів. Прості дворняги немов «чистий аркуш». Вони прекрасно запам`ятовують різного роду команди і методи дресирування.

охоронні якості

З великих метисів виходять чудові сторожові та охоронні пси.

Практично всі власники дворняг помічають відмінні рефлекси, гострий слух і гарний нюх, завдяки яким собаки не поступаються ні доберманам, ні іншим спеціальним породам.

відданість



Всім відомий той факт, що відданість не купиш ні за які гроші.

Порода собак дворняга в цьому відношенні платить своїм господарям взаємною любов`ю, вихована дворняга, готова померти або пожертвувати собою заради господаря. В будь-якій сім`ї дворняга стає справжнім ангелом хранителем, як для дітей, так і для дорослих членів сім`ї.

Крім усього перерахованого вище дворняги - це самі завзяті і веселі собаки. Вони приносять в кожну оселю радість і щастя.




Cхоже