Хочу купити південноафриканського бурбуля. Собаки цієї породи зможуть жити в умовах морозу?

Ягдтер`єр прекрасна, потужна, врівноважена собака. Єдина складність - виростити собаку з правильним поставом кінцівок і хорошими рухами. У морози ця собаці не замерзне, якщо звичайно ви не збираєтеся утримувати її на вулиці в будці взимку.

1. Краще вибрати відомий розплідник або сумлінного заводчика, тобто на базарі краще не купувати.
2. При купівлі щеняти до нього має бути додана щеняча карта і копії родоводів батька і матері.
3. Висновок лікар на дисплазію має бути тільки у кобеля.
4. І вибирайте цуценя від робочих батьків.



Насправді Ви торкнулися дуже серйозну тему. Як подружити двох собак практично бійцівських порід і при цьому різного віку.
1. Якщо щеня зараз добрий до всіх собакам і це ви будете культивувати, то це залишиться у нього на все життя. Головне щоб собаку ніхто ніколи не покусав.
2. Чи зможе ваш щеня подружитися з дорослою собакою залежить тільки про ступінь агресивності дорослого собаки. Якщо вона лояльна до собакам, то дружба може бути!

Цуценята бернского зенненхунда, Фото фотографія собаки картинка

Ка-де-бо виведена для боїв і за характером вона вперта і незалежна. Якщо зняти табу на людей, може в люті перемикатися на членів сім`ї. Потрібні великі фізичні навантаження і ранній початок дресирування з досвідченим інструктором. Я б була обережніше з цією породою.

Зовні нам подобається бігль, але в характеристиках написано, що залишаючись на самоті на довгий час, біглі гавкають і протяжно виють. Мені дуже сподобався вест-хайленд-вайт-тер`єр, але про нього написано, що його не можна мити, а так як він білого кольору, це дуже складно. А про Далматин я чула, що вони важкі в вихованні. І кого з спанієлів ви можете порекомендувати, тільки з більш короткою шерстю?

Всі без винятку собаки, коли залишаються надовго одні (більше 6 годин) можуть відчувати страх самотності, який супроводжують гавкотом і виттям або псуванням хазяйських речей.
Вестик практично завжди страждають захворюваннями шкіри.
Далматин дуже рухливі собаки і вимагають тривалих щоденних прогулянок.
З спанієлів, наприклад, хороший російський спанієль або англійська. Але самотності і вони не переносять.



Продовжувати гуляти і добре б ввести прогулянки в натяг на шлейки. Також можна порадити здати кров на біохімію (кальцій, фосфор) і кал на изоспороз і лямбліоз.



Cхоже